Корзина
60 отзывов
Интернет-магазин "Безпека-Микс"
Контакты
Интернет-магазин "Безпека-Микс"Анна
УкраинаКиевинтернет магазин
+380680387414
+380505021514
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380680387414
+380505021514

АНТИУГОН

от 250 грн./месяц

 • Услуга
 • Код: 31215
АНТИУГОН
АНТИУГОНУслуга
от 250 грн./месяц
+380680387414
 • +380505021514
+380680387414
 • +380505021514
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Новинка на ринку охорони та безпеки автотранспорту - GPS/GSM/ CAN охоронно-пошукова система EUROSECURITY з підключенням до Пульта охорони (послуга «Антиугон»)

 • Це - професійна супутникова охоронна GSM-сигналізація від європейського виробника.

 • Можливість автономної роботи Системи EUROSECURITY без підключення до диспетчерського центру (Пульта охорони), тобто після закінчення дії договору з моніторинговою (охоронної) компанією Система залишається у Вас і може використовуватися автономно !!!

 • Різні варіанти постановки і зняття режиму охорони: штатним пультом управління центральним замком автомобіля, через голосове меню, коротким дзвінком на Систему, через спеціальний додаток для смартфона.

 • Можливість отримувати інформацію про стан Системи одночасно з моніторинговою (охоронної) компанією, а також керувати пристроями автомобіля через додаток для смартфона.

 • Система має три протиугінних режиму і режим іммобілайзера, є можливість дистанційного блокування двигуна, кодове слово тривоги, цілодобовий контроль оператором Диспетчерського центру (Пульта охорони).

 • При необхідності Система EUROSECURITY може бути доукомплектована окремим модулем ідентифікації водія, а також датчиком виявлення «глушилок» GSM зв'язку. При виявленні сигналу глушіння, датчик переведе Систему в режим ТРИВОГА з відправкою відповідного повідомлення в Диспетчерський центр (Пульт охорони) і на Ваш смартфон.

 • Термін гарантійного обслуговування - 12 місяців з дати монтажу Системи. Гарантійні зобов'язання виконуються шляхом заміни несправного блоку на новий !!! Демонтаж несправного блоку і монтаж нового здійснюється в один і той же час. Ваш автомобіль завжди буде під охороною!

 • І САМЕ ГОЛОВНЕ - обладнання Системи EUROSECURITY при кращому функціоналі має меншу вартість, ніж аналогічні системи !!!

Послуга «АНТИУГОН» пропонує нові можливості на ринку автоперевезень та охоронних послуг – пультову супутникову охорону автотранспорту з виїздом, при необхідності, мобільних груп реагування. Виїзд на підтверджений сигнал "Тривога" здійснюється по всій території України мобільними групами Національної мережі груп швидкого реагування охоронних компаній, що входять до складу Української федерації професіоналів безпеки (600 груп).

Крім автомобільного охоронного GPS-обладнання Замовник має можливість встановлення в транспортному засобі стаціонарної та/або радіо кнопки «Тривога», що дозволяє передати, при необхідності, тривожне сповіщення на Пульт охорони та визвати групу мобільного реагування. Також можливе встановлення додаткового спеціального обладнання для виявлення «глушилок» GSM-зв'язку (антиджаммінг), для дистанційного примусового блокування руху транспортного засобу, а також  підключення до серверу системи моніторингу Замовників із вже встановленим GPS-обладнанням (більше 1500 різних видів обладнання).

Нові технічні та організаційні можливості послуги «АНТИУГОН» дозволяють використовувати його як на транспортних засобах великих підприємств, так і на приватних автомобілях. Керівники компаній та власники транспортних засобів отримають можливість ефективно контролювати і координувати переміщення транспортних засобів та персоналу, забезпечити охорону та безпеку водіїв та вантажу, що перевозиться, і розраховувати на невідкладну допомогу в критичних ситуаціях.

Відвідати сайт "АНТИУГОН" http://itp-bezpeka.com.ua/

Информация для заказа
 • Цена: от 250 грн./месяц